Karrier a Tormási Autóházban!

Tisztelt Érdeklődő, leendő Munkatársunk!

Köszöntjük a Tormási Autóház karrieroldalán!
Örömmel tölt el minket, hogy érdeklődik cégünk, mint munkáltató iránt is.
Bízunk benne, hogy állásajánlataink közül találni fog olyan pozíciót, mely megfelel elképzeléseinek, és szakértelmével erősíteni tudja csapatunkat!

Állásajánlatok

A Tormási Autóház felvételt hirdet az alábbi munkakörökbe:

Gépjármű értékesítő

Feladatok:

  • Új- és használt gépkocsik értékesítése, ezzel kapcsolatos teljeskörű adminisztráció
  • A modellek bemutatása, a háttérszolgáltatások ismertetése
  • Szerződéskötések lebonyolítása
  • Eladott gépkocsik átadása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kimagasló kommunikációs képesség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány megléte, vezetési tapasztalat
  • Ügyfél-centrikus magatartás

Előny:

  • Több éves értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki ismeretek
  • Angol vagy német nyelvtudás

Munkavégzés helye: Kecskemét, Külső-Szegedi út 100.

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér
  • Folyamatos képzések
  • Versenyképes, teljesítményarányos jövedelem

Fényképes önéletrajzokat e-mailben az info@tormasi.hu címre kérjük.

Tormási Autóház

Kecskemét, Jász utca 24.
Telefon: 76/500-240
Bosch
Karosszéria

Kecskemét, Külső-Szegedi út 100.
Telefon: 76/502-900
Opel, Chevrolet, Isuzu, Suzuki, Lada, Használtautó

Fax: 76/502-901
E-mail: info@tormasi.hu

MÁRKAKERESKEDÉS ÉS SZERVIZ

Opel Tormási
Isuzu Tormási
Suzuki Tormási
Lada Tormási

Használtautó

Márkafüggetlen szerviz

Bosch Tormási